logo RB

Zamiast zapowiedzi Lipcowej Masy Krytycznej

rogacz | 2013-07-26 | 0 komentarzy

masa_krytyczna

Masa - spontaniczny przejazd rowerzystów.

Już dzisiaj Lipcowa Masa Krytyczna. Uprzedzając pytania, odbędzie się na pewno ;) Rynek Kościuszki, godz. 18:00. My też się pojawimy, co niestety nie udało się nam miesiąc temu. Musimy przyznać, że z powodu braków kadrowych oraz tego, że musieliśmy wysłać delegację na spotkanie organizatorów Kongresu Ruchów Miejskich, gdzie staramy się dorzucić swoje pięć groszy w temacie organizacji. To nie tak, że nikomu się nie chciało na masę :)


Na zachętę zdjęcia z czerwca niezawodnego Bartka Czarnieckiego tu O. :)Tym samym pomyśleliśmy o liście awaryjnych ciągaczy przyczepki - jeżeli ktoś z Was czuje się na siłach, może podrzucić do siebie jakiś kontakt przez Fejsbuka lub na rowerowybialystok@gmail.com

Przypominamy, że Masa nie ma formalnego organizatora. My pełnimy rolę tuby informacyjnej i staramy się urozmaicić, żeby nie było smutno :) Jeżeli jest ostatni piątek miesiąca, śmiało pedałujcie na Rynek Kościuszki, na pewno ktoś tam będzie ;)

DSCF3597.JPG

Jak wspomnieliśmy wyżej - tak, trzeci Kongres Ruchów Miejskich będzie miał miejsce w naszym mieście. Jako że po części będzie to studium przypadku, Białystok ma szansę na rozwiązanie niektórych problemów połączonymi siłami organizacji, stowarzyszeń i fundacji z innych części Polski. Także kwestii rowerowych.Pozdrower!

masa_krytyczna

Komentarze

Dodaj komentarz