logo RB

Zaproszenie na wywiad grupowy

rogacz | 2013-06-18 | 0 komentarzy

turystyka

Badanie focusowe

Pamiętacie pewnie artykuł o badaniu na temat tras rowerowych Polski Wschodniej. Była ankieta, teraz czas na wywiad grupowy.

trasa.jpg

Jeżeli jeździsz turystycznie poza miasto, zgłoś się, przyjdź, będzie okazja ponarzekać, rzucić jakimś pomysłem, zasugerować dobre rozwiązania spotkane gdzieś na trasie. Mile widziani są podróżnicy obu płci w każdym wieku. :)

Badanie będzie miało miejsce w czwartek 20. czerwca o godz. 18 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości PB [wejście obok starego Gwintu]. Przewidywany czas to ok. 90 minut rozmowy w grupie prowadzonej przez moderatora przy herbacie i ciastku. :-)


Zgłoszenia śmiało ślijcie na m.rogaczewski@interia.pl w temacie wpisując "badanie"Oficjalne zaproszenie

Szanowni PaństwoChcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wywiadzie grupowym dotyczącym preferencji związanych z turystyką rowerową organizowanym przez firmę ResPublic Sp. z o.o. oraz Rowerowy Białystok. Spotkanie odbędzie się we czwartek, 20. czerwca o godzinie 18 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości na Politechnice Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 10 (wejście od strony Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska).

Badanie stanowić będzie podstawę merytoryczno-techniczną dla projektu „Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej” Programu Operacyjnego Polski Wschodniej, który jest obecnie realizowany, jako projekt infrastrukturalny, na obszarze województw: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, i warmińsko-mazurskie. W projekcie zaplanowano modernizację już istniejących tras rowerowych, budowę nowych oraz utworzenie sieci miejsc postojowych i odpowiednie oznakowanie całego szlaku.

Zebrane dane będą traktowane jako poufne i przedstawiane tylko w postaci zestawień zbiorczych w raporcie końcowym.Pozdrawiamy,

Zespół Projektu „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej – promocja” finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013

turystyka

Komentarze

Dodaj komentarz