logo RB

Porozmawiajmy o BiKeRze.

eskapada | 2015-02-12 | 0 komentarzy

Gdzie powinny powstać nowe stacje rowerowe? Zapraszamy na czwartkowe spotkanie konsultacyjne (12.02.) z wiceprezydentem Białegostoku

 

bikerW tym roku białostocki system roweru miejskiego zostanie powiększony o 15 stacji i 150 jednośladów. Okazją do dyskusji na temat dodatkowych stacji rowerowych będzie specjalne spotkanie z wiceprezydentem Robertem Jóźwiakiem. Spotkanie odbędzie się 12 lutego (czwartek) o godz. 17.30 w kawiarni Fama na ul. Legionowej 5.


Na stronie www.bialystok.pl trwają konsultacje nowych stacji Białostockiej Komunikacji Rowerowej. Można zapoznać się z mapą z proponowanymi, orientacyjnymi lokalizacjami stacji. Zachęcamy mieszkańców do wybierania i wskazywania najpotrzebniejszych stacji. Wspólnie wybierzmy takie lokalizacje, które najlepiej uzupełnią system miejskiego roweru. Ankieta jest dostępna tutaj.


Głosować można do niedzieli – 22 lutego 2015 r. Dodatkowe uwagi na temat systemu rowerów miejskich oraz lokalizacji stacji można również przesyłać na adres:opinia@um.bialystok.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz