logo RB

Kwietniowa Masa Krytyczna 2014

rogacz | 2014-04-28 | 5 komentarzy

masa_krytyczna

masa kwiecień 2014

Kwietniowa Masa

Na Kwietniowej Masie dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja. Kolejny raz jechaliśmy całą szerokością ulic, dzięki czemu szybciej ewakuowaliśmy się ze skrzyżowań i minimalizowaliśmy ryzyko wyprzedzania na centymetry na pasie obok ;) Według naszych obliczeń uczestniczyło ok. 350 rowerzystów i rowerzystek. Z okazji kwietnia niektórzy przyozdobili rowery kwiatami. Trasa wiodła przez Zielone Wzgórza, gdzie większość ulic także ma nazwy pochodzące od kwiatów. Policja w sile dwóch motocyklistów dobrze spełniłą swoją rolę, współpraca układała się bardzo sympatycznie, dzięki czemu mogliśmy wydłużyć trasę w połowie przejazdu -dziękujemy i pozdrawiamy ;) Jako ciekawostkę można dodać, że przez moment w masie uczestniczyło auto. Z tej okazji ponawiamy prośbę -jeżeli ktoś ma chęć pomóc w zabezpieczneniu Masy, może śmiało się odzywać. Fejsbuki, maile, komentarze, osobiście, internety- jakkolwiek. Drugą ciekawostą jest piknik niespodzianka na Majowej Masie -więcej szczegółów wkrótce;)

Do zobaczenia za miesiąc!

Trasa

Rynek Kościuszki - Lipowa - Dąbrowskiego - Solidarności - al. JPII - Sikorskiego - Popiełuszki - Hetmańska - Zwycięstwa - Solidarności - Dąbrowskiego - Piłsudskiego - Branickiego - Miłosza - Mickiewicza - Legionowa -Rynek Kościuszki

Zdjęcia

masa kwiecień 2014

masa_krytyczna

Komentarze

mocniak | 2014-04-28
Jezusmaria nowy artykuł na rb.

[odpowiedz]

portia | 2014-04-28
mocniak napisał(a):
Jezusmaria nowy artykuł na rb.

dzieje się :D

[odpowiedz]

rogacz | 2014-04-28
mocniak napisał(a):
Jezusmaria nowy artykuł na rb.

Kiedy tagi dla zdjęć i nowe działy? ; p

[odpowiedz]

Dobromir | 2014-05-10
Witam!Gdzie mogę się dowiedzieć kiedy będzie kolejna masa? Zawsze chciałem wziąć udział i dowiadywałem się o tym po fakcie.
Dzięki z góry za jakakolwiek informacje .

[odpowiedz]

tamajami | 2014-05-11
Dobromir napisał(a):
Gdzie mogę się dowiedzieć kiedy będzie kolejna masa?

Ostatni piątek każdego miesiąca, godz.18.00

[odpowiedz]

Dodaj komentarz